התוכן העיקרי

מכתבם של עירית ועזרא לחברי הפרויקט מאי 08


ליקרים שלנו שלום 
אתמול הכנסתי למכונית שלי את דף הקשר שהכנו לכם בזמנו כדי שאדע למצוא את דרכי בין פרדס חנה לכרכור ..
אז חוץ מרשימת הטלפונים , מופיע שם המכתב שכתבתי לכם ושהקראתי דקות לפני שעליתם על הבמה - אז ב18 לספטמבר 2006.

קראתי והתרגשתי מכל מילה שכתבתי , ויותר מזה , לו הייתי צריכה לכתוב לכם היום מחדש , לא הייתי יכולה לבחור מילים מתאימות יותר ממה שבחרתי לכתוב לכם .

היום אחרי שנתיים וחצי - כשאנו עדיין נפגשים , זה רק מחזק את כל מה שכתבתי אז - אתם קבוצה כל כך נדירה ויוצאת דופן , אנשים מקסימים שכמותכם , שהשכלתם להוביל את עצמכם יחד עם הצעירים היקרים בדרך חדשה , שממשיכה את הדרך שאנו סללנו אז , לפני שלוש שנים .
אתם שומרים על הגחלת המיוחדת שלא הפסיקה לבעבע לרגע אחד , אתם מבלים יחד , שומרים על קשר טלפוני , ומקפידים להיפגש מדי כמה חודשים , אם בחג או בחופשה , או סתם ביום חול שמתאים לכולם ( כמו היום )

אנו - עזרא ואני אוהבים אתכם אהבה אמיתית , שאינה יודעת פשרות , בלי עליות ומורדות , אוהבים אתכם על מה שהינכם , אוהבים וזוכרים את כל הדרך הארוכה והמיוסרת שעברתם , כל אחד מכם בדרכו שלו , וכולנו יחד כאן בישיבה השבועית שלנו במשך שנה שלמה ..
הזיכרונות שלנו מהמקום הרחוק הזה , הם כמו געגוע למשהו שחלף ושרוצים שיחזור , ולו לכמה רגעים , רק כדי לחבק, כדי להחליף מילה , לקבל מידע חדש , על נכד או נין שנולד או על מבחן חשוב שעמדתם בו בהצלחה - ילדינו הגדולים - כמה הייתם צעירים זוכרים? רק בכיתה ח' !!
והיום אתם כבר בוגרים , כמעט בסוף תקופת הלימודים שלכם -
אך בליבנו תמיד תישארו הילדים הרכים מכיתה ח' שישבו בדממה ובהקשבה , ששמעו בשקיקה ובהתרגשות , שידעו לרוץ עם כוס המים ,ועם החיבוק בהפסקה , שידעו לעטוף את כל המבוגרים שלנו בכל כך הרבה אהבה


לא נשכח אתכם - יקירנו - אנחנו גאים בכל אחד ואחד מכם , אנא שימרו איתנו על קשר , גם דרך המייל - או דרך הדואר, נשמח תמיד לשמוע, לקרוא , לדבר ולדעת מה קורה עם כל אחד ואחד מכם - כי אתם הכי הכי מיוחדים ונפלאים -
אתם בליבנו לעד


אוהבים את כולכם ונותנים חיבוק ענקי

עירית ועזרא

מפגש געגוע אצל מיכל טל - מועצה אזורית מנשה
14.5.08