התוכן העיקרי

מכתבו של יוסף

תאטרון עדות- סיכום.

רשמי הימים שעברנו יחד, אתם התלמידים, אנחנו המבוגרים, בהדרכה והליווי של עירית ועזרא עדיין גואים בי. כנראה שהמצב הזה לא עומד להשתנות בעתיד הקרוב. אני מרגיש שעברתי חוויה מיוחדת ומשחררת. היחסים שהתרקמו אט- אט עם הצעירים הם בעיניי נכס רב ערך. אני מקווה שגם אתם חברי הצעירים, שותפים לדעתי והרגשתי. המפגשים בהם סיפרנו כל אחד מאתנו המבוגרים, מחוויות המלחמה הנוראה ההיא, כל אחד וסיפורו האישי והמיוחד מלא האמוציות ריגשו את כולנו. הליווי וההכוונה של עירית ועזרא הובילה אותנו לאט ובבטחה אל היעד. זה היה חשוב למבוגרים "שכבר ראו הרבה" בחייהם ובוודאי לנערים שהתנהגו למופת. הן בהקשבה והן בהתייחסות אלינו בהתחשבות וחמימות מעוררת התפעלות. אני נקשרתי אליכם חבורה נפלאה, באהבה והערכה של ממש.

השיא היה כמובן בהצגות לתלמידים ולמשפחות. אלה מבני המשפחות שלא הגיעו שמעו הדים חיוביים והצטערו. ואלה שצפו בהצגה התרגשו עד דמעות- וזה לפי עדותם, כולם התגאו בבנותיהם ובניהם ששיחקו אותנו. הרצינות שלהם והמסירות הייתה למופת. אני התעשרתי בחוויה יוצאת דופן שתלווה אותי בשארית חיי.

לא נותר לי אלא להודות לכם "ילדים" יקרים,  אתם נהדריםםםם.

תודות לעירית ועזרא על המפעל החשוב שאתם עוסקים בו. להנהלת בית הספר התיכון באר טוביה ולמנהל רוני ארז על תמיכתו בקיום המעשה המשמעותי הזה. ותודה מיוחדת לאלין ה"משוגעת" לדבר, שדאגה לכל הלוגיסטיקה הכרוכה בהפעלת המערכת על פרטי פרטיה. אחרונים חביבים עומרי ורעייתו אנה ומיתר שהיו על המוסיקה והצוות ששלט בתאורה והקול (סאונד).תודה רבה לכולכם.

יוסף לוי.

25/6/2019