התוכן העיקרי

מכתבה של נילי גורן –ליניקה

אני רוצה להגיד כמה מילים של תודה –קודם כל לעירית ועזרא שהפעילו תוכנית יפה כל כך.כמה זמן, עבודה וכוחות נפש השקעתם בפרויקט הזה ! וכל זה מרצון כל כך טוב.

אין הרבה אנשים כאלו עם לב כזה, הבנה כזו, וכשרון שכזה. על כל זה כולנו מתפעלים.

מעצם ההשקעה שלכם, מהתבונה, ההבנה והרגישות שהראיתם לכל אורך הדרך.

ולילדים- החגיגה השבועית שלנו, הזקנים, הפכה להיות המפגש עם הנוער הזה, כל שבוע .מין נקודת אור בחיים עם לא מעט בעיות לרובינו. ואתם- מאיפה זה בא לכם?

כל ההבנה הזו? כל הרגישות, האהבה ותשומת הלב לדברים הקטנים ביותר,? שלא לדבר על הצורה, איך שיחקתם את התפקידים שלכם, ביחוד בהצגה האחרונה, פשוט מדהים!

כאן בוודאי גם מגיעים הרבה  שבחים לעירית ועזרא.

תהיו חסרים לנו !

הייתם לנו לחשובים- החיוך הטוב של עודד, שנתן לי כל פעם מן דחיפה למעלה, החיוך בעיניים של נטע, כשהוא אומר: "אני אבא שלכם" וכמה זה מצחיק מהמבט בעיניים שלו, הרגשתי מחוזקת.

יעל שגרמה לכל הקהל להוציא את הממחטות בכל הצגה, אמילי שהפכה ,אם היא רוצה או לא , להיות חלק מהמשפחה שלנו. בגלל כל הטוב הזה, והדאגה שלה לאחי ברוך. מה אגיד?-כלום, ממש כלום, חיזקו אותנו והוסיפו לנו לשמחת החיים.

אז תודה גדולה לכולכם.

הייתי רוצה לתת לכל אחד משהו ,אבל זה פשוט לא הולך, אז הכנתי לכל אחד כרטיס תודה ,אבל לא רציתי לרשום שמות, תחליטו לבד איזה כרטיס מתאים לכל אחד מכם. זה היה סתם רעיון כי אני כל כך רוצה לתת לכם משהו ואין לי..

שיהיו לכם חיים טובים – נילי גורן –ליניקה